Testujeme, čo predávame

V dnešnej modernej dobe čelíme neustálemu prílivu informácií a širokej ponuke rôznych doplnkov stravy od množstva výrobcov. Pre bežného človeka môže byť náročné zorientovať sa v tejto spleti možností a vybrať si ten najvhodnejší produkt.

Sme si vedomí, že na trhu existuje široká škála možností a zdrojov, ktoré by mohli vhodne doplniť a obohatiť naše portfólio. Pri ich výbere sa však riadime prísnymi kritériami a dôsledne zvažujeme každú voľbu.

Našou prioritou je držať sa našej vízie a cieľov, pričom neustále dbáme na požiadavky vás, našich zákazníkov. Vaša spokojnosť a dôvera sú pre nás kľúčové. 

Sme spolu na "jednej lodi". A preto sa snažíme starostlivo vyberať také riešenia, ktoré budú skutočným prínosom pre zdravie nás všetkých.

Ako postupujeme pri výbere?

Ako distribútor výživových doplnkov na Slovensko v prvom rade nadviažeme komunikáciu s výrobcami, aby sme získali čo najviac informácií o ich produktoch. Dôkladne sa venujeme použitým zložkám a samotným produktom, aby sme sa uistili o kvalite a účinnosti.

Našou filozofiou je, že nemôžeme ponúkať niečo, čomu sami neveríme alebo čo by sme z akéhokoľvek dôvodu neboli ochotní používať. Preto produkty sami užívame a starostlivo sledujeme, ako na ne naše telo reaguje.

Tento prístup nám umožňuje vybrať produkty, ktoré so sebadôverou môžeme ponúkať našim zákazníkom.

Veríme, že len takto dokážeme naplniť našu misiu - poskytovať prvotriedne produkty, ktoré pomáhajú ľuďom zlepšiť zdravie a kvalitu života.

Za svojím výberom si stojíme

Sme presvedčení, že len produkty, za ktorými si stopercentne stojíme a sme ochotní ich sami dlhodobo užívať, si zaslúžia miesto v našom portfóliu.

Či už ide o produkty predávané pod našou vlastnou značkou PanaVita alebo starostlivo vybrané produkty iných výrobcov na našom spriatelenom e-shope VitaPlus, Vždy u nás nájdete len to najlepšie pre vaše zdravie.

Pretože len to, čo sami testujeme a schvaľujeme, ponúkame aj vám - našim zákazníkom.