Možnosti doručenia tovaru sú pre nás rovnako kľúčové ako pre vás. Na prepravu nami ponúkaných prírodných doplnkov stravy ponúkame len overené spôsoby dopravy.

Či už za rozhodnete pre malú objednávku o jednej položke alebo si objednáte niekoľko kartónov, tovar odošleme prostredníctvom prepravcov DPD alebo Packeta.

Celé to začína dopravou

Objednaný tovar nachystáme, dôkladne zabalíme a odovzdáme kuriérovi, ktorý vám ho doručí v čo najkratšom čase. Ak si objednáte tovar na dobierku, kuriér vám ho odovzdá po vyplatení celej sumy.

  • Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť po predchádzajúcej dohode aj sami na adrese sídla spoločnosti
  • Objednávky, ktoré ste odoslali v piatok zasielame hneď v prvý pracovný deň

Cenová transparentnosť

Naším cieľom je informovať vás o všetkých nákladoch spojených s dopravou už od úplného začiatku. Usilujeme sa o to, aby boli naše ceny férové a spravodlivé pre všetkých.

Zvýhodnená cena za prepravu Spôsob doručenia
Doprava pri nákupe nad 70€ ZDARMA Packeta - výdajne miesta dodanie vrámci Slovenska 3,90€
Dodanie v Petržalke cca do 24 hodín ZDARMA DPD - dodanie vrámci Slovenska na adresu domov 4,00€
Osobný odber v Bratislave po dohode ZDARMA DPD - dodanie na adresu domov do Českej Republiky 9,50€
Dobierka 1,00€

Pri nákupe nad 70 € neuhrádzate dopravu. Zaplatíme ju za vás!

Expedovanie tovaru

Veríme, že čas je drahocenný, a preto sa vždy snažíme, aby vaša objednávka odišla čo najskôr. Ak je to možné, objednávku expedujeme ešte v ten istý deň. Ak sa nám to z akéhokoľvek dôvodu nepodarí, tovar expedujeme hneď nasledujúci pracovný deň. Celková doba doručenia je obvykle 2-3 dni, takže sa môžete tešiť na rýchle doručenie vašej objednávky. V prípade platby prevodom, tovar posielame až po pripísaní sumy na náš účet.

Zavoláme vám pred doručením

Pred doručením vám kuriér zavolá, aby sa uistil, že vám môže bezpečne tovar odovzdať. Ak vás z nejakého dôvodu nezastihne, dohodne sa s vami o ďalšom termíne doručovania.

  • Objednajte tovar a vyberte spôsob jeho doručenia
  • Potvrdenie objednávky dostanete na email
  • Tovar zo skladu v Bratislave odovzdáme kuriérovi
  • Objednávka vám bude doručená cca do 2 - 3 pracovných dní

Nakupovanie z Českej republiky

S radosťou vám doručíme tovar aj do Českej republiky! Aj keď expresné doručenie do druhého dňa nie je v tomto momente dostupné, môžete očakávať, že vaša zásielka dorazí do 4 pracovných dní. Pre maximálne pohodlie ponúkame platbu online platbou kartou alebo bankovým prevodom. Tešíme sa na vašu objednávku!

V prípade akéhokoľvek problému okamžite napíšte

Veríme, že dodanie tovaru bude v poriadku, ako sme opísali vyššie. Napriek tomu, ak si pri doručovaní všimnete nejakú drobnosť, ktorá sa vám nepáči, budeme veľmi radi, ak nám napíšete alebo zavoláte. Spätná väzba je pre nás najdôležitejším prvkom, aby sme sa mohli neustále zlepšovať.

Otázky ohľadom prepravy (FAQ)

1Ako získam doručenie zdarma?
Nárok na doručenie zdarma má každá objednávka, ktorá má hodnotu minimálne 70€.
2Ako rýchlo mi bude objednávka doručená?
Objednávku sa snažíme vyskladniť čo najskôr. Zväčša je doručená do 2 - 3 pracovných dní.
3Tovar mi ešte nebol doručený. Kde je?

O odoslaní tovaru ste vždy informovaný prostredníctvom emailovej správy na adresu, ktorú ste uviedli pri objednávke. Správa obsahuje aj sledovanie zásielky, ktorú si môžete vždy pozrieť.

  • V prípade platby prevodom na účet, tovar odosielame až po pripísaní platby na náš účet.
  • V prípade platby kartou alebo platby na dobierku, tovar zväčša posielame na druhý deň od prijatia objednávky.
4Doručujete aj počas víkendov a sviatkov?
Na doručovanie využívame služby prepravných spoločností. Zväčša však doručovanie počas tohto obdobia neumožňujú. Osobný odber je po dohode možný.
5Môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?

Na odstúpenie od zmluvy máte 14 dní od objednávky a to bez udania dôvodu. Bližšie informácie nájdete v obchodných podmienkach.

6Aká je dostupnosť tovaru?
Dostupnosť tovaru je vyznačená pri každom tovare zvlášť. Môže sa však líšiť v závislosti od predaja v daný deň alebo ak niekto súčasne s vami objedná tovar zo stránky.