Vitamíny a minerály | PanaVita

Blog o kolagéne a zdravej výžive

Zdravá výživa, výber správnych potravín a funkčnej stravy môže byť časovo a finančne náročnejšia.

Ako si správne vyskladať zdravý tanier a čo by mal obsahovať pre komplexnú výživu?

Prečítajte si novinky, zaujímavosti alebo recepty zo sveta zdravej výživy, kolagéne a funkčnej stravy na našom inšpiratívnom blogu.

Čo je želatínovaná Maca a ako sa porovnáva s ostatnými druhmi? Vysvetlíme vám rozdiely a výhody surového (RAW) a želatinovaného Maca prášku.
Objavte základné vitamíny a minerály, ktoré váš imunitný systém potrebuje, aby zostal silný a zdravý. Dodajte svojmu imunitnému systému potrebnú podporu.
Spirulina je potravina s najvyšším obsahom bielkovín a je označovaná za najvýživnejší prírodný produkt na zemi. A čo na ňu hovorí veda?
Zistite, ako nedostatok živín v tele ovplyvňuje zdravotný stav, pokožku, vlasy, energiu. Prekonajte výživové nedostatky a zlepšite svoju kvalitu života už dnes
História Spiruliny: Objavte pôvod a úžasné vlastnosti tejto zázračnej riasy | Vyskúšajte Spirulinu ešte dnes!"
Maca peruánska obsahuje množstvo prospešných látok, ktoré prospejú vášmu organizmu. Užívanie macy Vám môže zlepšiť vitalitu a poskytnúť nekonečnú energiu.
Kozie kolostrum je tekutý zázrak plný protilátok, bielkovín a vitamínov, ktoré pomáhajú posilniť imunitný systém a podporiť rast a vývoj organizmu.
Konzumácia spiruliny vzhľadom na svoju výživovú hodnotu veľmi prospešná. Havajská Spirulina Pacifica a je považovaná za najbohatší prírodný zdroj živín.
Keďže chrupavka, ktorú až zo 40 % tvorí kolagén dodáva kĺbom pružnosť, tlmí otrasy a nárazy, jej opotrebovanie najčastejšie spôsobuje degeneratívne ochorenia