Náš
príbeh

Aktívny život si vyžaduje aktívne prostriedky. Sme športovo založený ľudia so zameraním na prevenciu. Chceme Vám odovzdať naše vedomostí a skúsenosti v tých najlepších a najkvalitnejších produktoch a službách.

nas pribeh pri hladani dokonaleho produktu

Cesta za dokonalým produktom

V takmer v každej oblasti nášho moderného života vznikajú nové trendy. Oblasť zdravej výživy nie je výnimkou. Každý tvrdí, že ma ten najlepší a jedinečný produkt.

Náš príbeh začína tak, že pri hľadaní nášho jedinečného produktu sme našli niečo oveľa cennejšie.

Kvalitné zloženie

  • Produkty PanaVita neobsahujú žiadne nadčasové, záhadné alebo prelomové technológie.
  • Sú postavené na prírodných základoch, tradičných receptúrach a pozorovaniach. Vsadili sme na prírodné zložky s vysokou vstrebateľnosťou a preukázateľnými zdravotnými účinkami.
  • Zloženie produktov je jednoduché, ľahko pochopiteľné a vďaka starostlivo vybraných surovinám účinne a vhodné pre každého.*

Moderná doba vyžaduje moderné riešenia

Je všeobecne známe, že výživová hodnota dnešných potravín je oveľa nižšia, ako bola v minulosti. Výživové hodnoty, ktoré by mala obsahovať je na oveľa nižšej úrovni.

Z tohto dôvodu sa užívanie výživových doplnkov stalo dennou súčasťou mnohých ľudí. Je preto dôležité aby výživové doplnky boli v prvom rade kvalitné a dostupné.

V spolupráci s odborníkmi z rôznych oblastí života sa nám podarilo dosiahnuť účinné prírodné zloženie s vysokou kvalitou.

Tabuľka výživových hodnôt v doplnkoch

Čo je choroba?

Choroba je narušenie vnútornej rovnováhy. Len ak ju dostaneme pod kontrolu, môže začať proces uzdravovania

Naša misia

Našou misiou je predovšetkým pomáhať svojím zákazníkom v najrôznejších oblastiach života vrátane budovania kvalitného a naplneného života.

Nastolenie rovnováhy je kľúčové. K tomu nám slúži poradenstvo v alternatívnom spôsobe života a predaj prírodných a vysoko kvalitných produktov.

high angle natural skincare products scaled 1

Prečo nakupovať u nás?

Spoľahlivý partner sa ťažko hľadá.
Ďakujeme, že dôverujete nám a produktom značky PanaVita.
Veríme, že naše piliere prispejú k naplneniu života každého z nás.

Zdravie

Nik nie je dôležitejší ako človek, nič nie je dôležitejšie ako jeho zdravie. Tento cieľ je pre nás postavený nad všetky ostatné. Čo sa týka zdravia, nerobíme kompromisy.
Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete vždy to najlepšie a hlavne kvalitné.

Produkty

Ak ide o zdravie, skutočne nie je na mieste šetriť. Je treba sa zamerať na najvyššiu kvalitu s overenými výsledkami. Ucelený komplex vyše 211 nutrientov, prírodný kolagén ktorý zaberá, Havajská Spirulina Pacifica a mnohé ďalšie vysokokvalitné produkty.

Ľudia

Sme tím ľudí, ktorých zaujímajú vaše problémy úspechy a pokroky. V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s e-shopom nás môžete kontaktovať. Ak nastane hocijaká situácia, ktorú treba riešiť, náš zákazník sa má na koho obrátiť.

Komplexné riešenia

Zdravie a spokojnosť našich zákazníkov je prvoradá. Ťažkosti, ktoré sprevádzajú organizmus môžu mať rôzne príčiny. Našim cieľom je, aby sa zákazníkovi polepšilo a mohol si užívať spokojný a zdravý život. Kĺbová strava pomáha po námahe, športe pri nedostatku bielkovinových buniek a na regeneráciu.

Vážime si každý nákup

Za každým nákupom vidíme človeka a jeho potrebu riešiť určitý stav. Je úplne jedno či ste náš veľkoodberateľ alebo kupujete len jeden produkt pre svoju potrebu. Vždy sa snažíme každému vyjsť maximálne v ústrety. Sme dodávateľ prírodného kolagénu z USA - GAIA Collagen Protein®